Mecz Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze na żywo. Zachęcamy do śledzenia naszych relacji z tego pojedynku 26. kolejki III ligi (gr. III). Przeprowadzimy klasyczną relację tekstową, w której znajdziecie zapis wydarzeń meczowych minuta po minucie. Link znajduje się poniżej.

[więcej]

LIVE: Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze (NA ŻYWO)

Przed wrocławianami niełatwy bój w stolicy. Po porażce 0:2 z Górnikiem Zabrze podopieczni Jacka Magiery muszą jak najszybciej wrócić do punktowania, tym bardziej że w czubie tabeli zrobiło się naprawdę gęsto. Jaka jedenastka wybiegnie na boisko przy ul. Łazienkowskiej? Oto mój typ

[więcej]

Jakim składem na Legię? Typujemy skład WKS-u

Prawie rok temu, po ponownym zatrudnieniu Jacka Magiery Śląsk zmierzył się z Górnikiem w Zabrzu. Wówczas spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. Podobnie było tym razem, gdy Trójkolorowi stanęli przed szansą odzyskania fotelu lidera. Niestety zespół Jacka Magiery tego dnia przegrał, lecz dzięki wynikom ligowych rywali nadal pozostał na drugiej pozycji.

[więcej]

KULISY: Nostalgiczna porażka (WIDEO)

Obecny sezon jest bardzo udany dla młodzieżowych zespołów Śląska Wrocław. Zespoły U-17 i  U-15 mają duże szanse na walkę o medale mistrzostw Polski. Nic dziwnego, że młodzi, wrocławscy gracze znajdują się w kręgu zainteresowań trenerów reprezentacji Polski.

[więcej]

Reprezentacyjne powołania dla młodzieży

Przedstawiamy tradycyjny raport z występów drużyn młodzieżowych Śląska Wrocław. Czołowe drużyny wciąć liczą się w walce o najwyższe cele. Zespoły AP Śląsk U-19 i U-15  umocniły się na pozycjach lidera. Niestety drużyna U-17 po dobrym meczu zremisowała w Lubinie z Zagłębiem, co kosztowało ją utratę pierwszego miejsca. Wszystkie trzy drużyny wciąż liczą się w grze o najwyższe cele.