Czas nadrabiać zaległości. W środę o 18:30 piłkarze Śląska podejmą Stal Mielec. Wrocławianie w niedzielę przerwali serię czterech porażek z rzędu, ale remis w Katowicach nie zmienił położenia drużyny w ligowej tabeli. Czy 23 października Trójkolorowi w końcu będą mogli cieszyć się ze zwycięstwa? Zanim jednak zawodnicy wybiegną na boisko, poznajmy proponowany przeze mnie skład na to spotkanie.

[więcej]

Jakim składem na Stal? Wybieramy jedenastkę Śląska Wrocław

Piłkarze Śląska Wrocław wyjechali z Katowic z jednym punktem i wciąż szorują po dnie tabeli Ekstraklasy. W trakcie przerwy reprezentacyjnej trener Magiera wprowadził kilka zmian, ale kibice wciąż czekają na ich efekt. Między innymi na ten temat Marcin Sapuń dyskutował ze swoimi gośćmi, którymi byli Dominik Mazur oraz Adam Mokrzycki. Nie zabrakło też głosu fanów Trójkolorowych. Zapraszamy na kolejny odcinek podcastu #SektorŚląska.

[więcej]

Kiedy zmiany dadzą efekt? (PODCAST)

Po przerwie reprezentacyjnej przyszedł czas na wznowienie rozgrywek ligowych. Zobaczcie jak wyglądał od kulis zremisowany przez Śląsk mecz w Katowicach. W materiale znajdziecie również ocenę stadionowej gięty, doping naszych kibiców oraz rozmowę z Sebastianem Bergierem.

[więcej]

KULISY: Na remis w Katowicach (WIDEO)

Mija dokładnie rok od pamiętnego zwycięstwa nad Legią Warszawa. Wracamy pamięcią do tego fenomenalnego występu Wojskowych, pełnego wrażeń estetycznych, wokalnych i oczywiście sportowych.