Mecz Śląsk II Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski na żywo. Zachęcamy do śledzenia naszych relacji z tego pojedynku 11. kolejki III ligi, gr. III. Przeprowadzimy klasyczną relację tekstową, w której znajdziecie zapis wydarzeń meczowych minuta po minucie. Link znajduje się poniżej.

[więcej]

LIVE: Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław (NA ŻYWO)

To nie koniec nowych piłkarzy w Śląsku. Jak udało nam się ustalić, do klubu wróci pomocnik, który występował we Wrocławiu za kadencji Tadeusza Pawłowskiego i Vitezslava Lavicki.

[więcej]

TRANSFERY:

W meczu 10. kolejki Ekstraklasy Śląsk zmierzy się z Cracovią. Będzie to 49. ligowy pojedynek tych zespołów. Do tej pory Trójkolorowi zwyciężali 24 razy, remisowali 14, oraz 10 razy ponosili porażkę.

[więcej]

Śląsk - Cracovia (BILANS)

W zaległym spotkaniu 5. kolejki Ekstraligi Śląsk Wrocław pokonał Stomilanki Olsztyn 5:0. Jest to szóste zwycięstwo WKS-u po siedmiu kolejkach. Na wyróżnienie zasługuje Paulina Guzik. 18-latka zdobyła dwa gole i zaliczyła asystę.

[więcej]

PNK: Śląsk się nie zatrzymuje (RELACJA)

Pierwszy dzień turnieju w Bielsku-Białej był dla Śląska Wrocław Amp Futbol kompletnie nieudany. Wrocławianie odkuli się w niedzielę, gdy po dwóch golach Łukasza Mazurowskiego (na zdjęciu) po raz pierwszy w historii pokonali wicemistrzów Polski, Podbeskidzie Kuloodpornych Bielsko-Biała.